START   \  AKTUALNOŚCI

Dzień Babci i Dziadka

Dodano:   2018.02.23
Czytelników:    550
   
 

W Publicznej Szkole Podstawowej  nr 3 w Nisku zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. 

Dnia 23 lutego 2018 roku o godzinie 10.40 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów klas pierwszych. W pięknie udekorowanej auli uczniowie przedstawili swój program artystyczny. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role w inscenizacji PORY ROKU I MIESIĄCE ŻYCZĄ BABCIOM I DZIADKOM, pięknie recytowali wiersze oraz radośnie śpiewali piosenki, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. W dalszej części uroczystości mili goście zostali obdarowani serduszkami z pięknymi życzeniami.

Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie gromkimi brawami podziękowali swoim ukochanym wnukom za wspaniały występ. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam,  jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

 

 

Przydatne odnośniki